Naruto real

Najlepsza gra forumowa o naruto

Ogłoszenie

Można już grać lecz forum jeszcze nie skończone!

Forum chronione prawami autorskimi... Zakaz kopiowania!!
Za każdą osobę, która sprowadzisz na forum dostaniesz 3000Z!!

Każdy Admin, moderator i user odpowiada osobno za to co pisze!!

#1 2008-08-26 09:04:52

Tobi

http://img54.imageshack.us/img54/2636/kageed8.png

Zarejestrowany: 2008-08-26
Posty: 146
Punktów :   

Jak grać?

By zagrać na narutoblood najpierw trzeba się zarejestrować to chyba każdy z nas wie. Następnie należy zapoznać się z regulaminem ponieważ jeśli go złamiecie to to że go nie czytaliście was nie tłumaczy. Należy też zapoznać się z wioskami, klanami, jutsu oraz poradami jak grać. Gdy to już zrobimy może zabrać się za tworzenie swojej własnej postaci. I gdy admin ja zatwierdzi możemy już zacząć grę. Na pewno poznacie tu wielu nowych przyjaciół lub wrogów, których będziecie za wszelką cenę zgładzić.


Teraz informacje dotyczące gry:

Walki:

Walki to znaczący wątek w tego typu grach. Gdy chcemy walczyć z jakimś graczem musimy go wyzwać na ChatBoxie, na gg lub na PW. Walki odbywają się praktycznie wszędzie lecz by walka się w ogóle rozpoczęła potrzebny nam MG( Mistrz Gry) i Admini. Walki toczą się na zasadzie:
- wykonujemy my ruch
- przeciwnik wykonuje ruch
- sędzia mówi co się dzieje
UWAGA!! Nie piszemy że np. rozciąłem ci głowę bo o tym decyduje sędzia masz pisać np. próbuje rozciąć ci głowę. Decyzja sędziego jest nie odwracalna.


Życie:

Życie naszego bohatera prowadzimy sami chodzi mi tu np. poszedłem spać... obudziłem się itp. Lecz pamiętaj że twoja postać to nie jest super hiper heros tylko normalny shinobi, który odczuwa ból, ma uczucia i jeśli jesteśmy ranni do idziemy do szpitala admin lub ANBU powie nam na ile i wtedy nie możemy nigdzie pisać chyba że w kategorii Inne. Natomiast jeśli zostanie nam 1 lub 2 hp idziemy do szpitala na 2 dni.

Nauka jutsu:

Chodzi tu oczywiście o naukę jutsu(technik). Możemy się nauczyć jednego jutsu na 4 dni i oczywiście na swoją range. Robi to w specjalnym dziale przygotowanym specjalnie dla nauki jutsu.Naukę prowadzi nam nasz sensei, a jeśli go nie mamy to ANBU.I gdy admin zatwierdzi naukę dopisujemy sobie je do sygny. Natomiast jeśli nam się nie uda nauka to po prostu ją powtarzamy ale nazajutrz.

Kenkei Genkai:

Uaktywnia ona się nam z wiekiem oraz sytuacjami, tego co czujemy w danej chwili. Dlatego każdemu uaktywni się ono w innym czasie. Nie można mieć Rinnegenna

No to już wszystko co powinno wam wystarczyć na dobry start. Życzę miłej gry!!


Imię i nazwisko: Tobi Uchiha
Wiek: 20
Wioska: wioska mgły
Klan: Uchiha
Pieniądze: all
KG(klanowa umiejętność): Mangekyou Sharingan

Techniki(jutsu):
wszystkie z suiton, katon oraz z klanu uchiha

Żywioł: katon,suiton

Zwierzak: na razie brak
Summon: manda

Stan: Sanka
Przyjaciele:Barthos,Shikamaru Nara, Sanka
Wrogowie: brak

Rodzina:
Syn: Kurosaki Ichigo
2 syn: Shikamaru Nara
Drużyna 1:
Sensei: Ja
-Shikamaru Nara
- Barthos
- Harven Otaki

Statystyki:

HP: 160
Chakra: 1000
Szybkość: 40
Wytrzymałość: 80
Siła: 60


Inteligencja:8
Kontrola chakry:10
Taijutsu:20
Ninjutsu:15
Genjutsu:10
Przyzwanie:7

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plpivotwrestlingaction Projekty drewnianych domków letniskowych sukienki damskie wizytowe XXL